Neler Yapıyorum

Sen nasılsan hayat da öyledir…

BBA

Eğitim

Üniversitelerde ''Program yapım ve Yönetimi'' ''Televizyon Haberciliği'' ,'' Röportaj Teknikleri'' dersleri veriyorum. Ayrıca medya sektörü başka olmak üzere yetkinliklerini geliştirmek isteyen her sektörden kişilere, bireysel yada Grup olarak, talebe ve ihtiyaca göre süresi değişen, ''Etkili konuşma ve sunum'' programları hazırlıyorum.

BBA

İletişim Danışmanlığı

Stratejik Advisory Services (SAS) şirketinin yönetici ortağı olarak ana faaliyet alanlarımızdan birisi olan İletişim tarafında özellikle şirketlere ve yöneticilere kritik konularda kritik zamanlarda ekibimle birlikte stratejik iletişim desteği sağlıyorum.

BBA

Sunuculuk

Türkiyenin en büyük Televizyon kanallarında haber, tartışma ve ekonomi programları sunuculuğu geçmişim olmakla birlikte, Konferans,Lansman, Açılış, Kutlama, Yıldönümü gibi etkinliklerin sunuculuğunu yapıyorum.

BBA

Moderatörlük

Siyaset, Ekonomi ve Dış politika gibi uzmanlık isteyen alanlar dahil tüm konularda ulusal ve uluslararası Konferans ve Panellerde moderatörlük yapıyorum.

BBA

Üyeliklerim

Gazetecilik mesleğinin korunması ve geliştirilmesi için çalışan, yurtiçi ve dışında temsilcilikleri bulunan Küresel Gazeteciler Konseyi, Yaygın Medya Meclis Başkanıyım. Ayrıca, küresel ölçekte 33 farklı ülkede örgütlenmiş, kadın liderlerin oluşturduğu, farklı alanlarda başarı göstermiş, lider ve öncü kadınları bir araya getiren, IWF'nin (International Woman's Forum) Türkiye'nin üyelerindenim.